loader

Produkty i sprzedaż

Home / Oferta / Produkty i sprzedaż
annaes Oferta 0

HARTIKA

Innowacyjna marka w ofercie Systemy Kompozytowe

HARTIKA to polski producent doskonałej jakości systemów tarasowych i ogrodzeniowych z kompozytu. Nasza firma jako partner firmy HARTIKA otrzymała możliwość współpracy z cenionym producentem nowoczesnych rozwiązań tarasowych i ogrodzeniowych. Dzięki współpracy z firmą HARTIKA, otrzymaliśmy wsparcie na każdym etapie zakupu produktów po pełne wsparcie posprzedażowe.

Firma  Systemy Kompozytowe jako dystrybutor produktów HARTIKA, ma możliwość poszerzenia swojej oferty o innowacyjne rozwiązania do aranżacji tarasów i ogrodzeń.

HARTIKA

Jakość i nowoczesne rozwiązania do aranżacji przestrzeni zewnętrznej

Systemy produktów marki HARTIKA cechuje wysoka technologia produkcji, ciekawe rozwiązania dotyczące połączeń naturalnych materiałów w postaci osnowy PCV z pozyskanymi z ekologicznych źródeł włóknami drzewnymi. Tego rodzaju rozwiązania są doskonałym połączeniem naturalnego piękna i wysokiej klasy produktów odporności na działania zewnętrznych warunków atmosferycznych.

HARTIKA jest cenionym producentem niezwykle trwałych i estetycznych tarasów i ogrodzeń. Tarasy i ogrodzenia kompozytowe są wyjątkowo trwałe i służą klientom przez wiele lat. Nie wymagają częstych prac konserwacyjnych, które trzeba koniecznie wykonywać przy typowych tarasach i ogrodzeniach wykonanych z naturalnego drewna.

HARTIKA jest polską firmą, która zastosowała autorskie systemy do budowy tarasów i ogrodzeń kompozytowych. Połączenie włókien z drewna naturalnego, pozyskiwanego z głównie z ekologicznych źródeł i osnowy PCV, tworzy produkt o wyjątkowych właściwościach, odpornych na butwienie i gnicie. Deski kompozytowe do budowy tarasów i ogrodzeń HARTIKA, podlegają recyklingowi, co jest ważnym elementem dotyczącym ochrony środowiska.

Systemy Kompozytowe

HARTIKA

Pięknie, trwałe, łatwe w montażu systemy kompozytowe

W ofercie produktów jaką posiadamy HARTIKA zajmuje szczególne miejsce. Innowacyjne rozwiązania systemów tarasowych i ogrodzeń kompozytowych zyskała ogromną rzeszę zwolenników. Tym bardziej bardzo nas cieszy, że posiadamy produkty tej marki w naszym portfolio. Ogrodzenia i tarasy kompozytowe HARTIKA, są produktami przeznaczonymi do wieloletniego użytkowania, bez konieczności malowania, impregnacji czy renowacji. Nasz partner oferuje materiały nie tylko wytrzymałe i estetyczne, ale także bezpieczne w użytkowaniu dla ludzi i zwierząt. Produkty marki HARTIKA posiadają atesty i certyfikaty w tym Atest PZH.

W ofercie Systemy Kompozytowe mamy najlepsze rozwiązania naszego partnera dotyczące desek tarasowych kompozytowych o wymiarach: szerokość od 145 do 210 mm x długość 4-6 m x grubość 25 mm oraz legary kompozytowe i listwy maskujące. Deski tarasowe posiadają strukturę szczotkowanego drewna, która swoim wyglądem przypomina naturalne drewno. Deski występują w wielu kolorach, które doskonale można wpasować w obowiązujące na rynku trendy kolorystyczne np. orzech szlachetny, klon itp.

Producent udziela 25 lat gwarancji na asortyment, który posiada w sprzedaży. Systemy ogrodzeniowe HARTIKA tworzą wyjątkowe rozwiązania dla klientów, którym zależy na zagospodarowaniu przestrzeni zewnętrznej jedną linią produktów, które ze sobą współdziałają. Ogrodzenia kompozytowe posiadają identyczne parametry i kolorystykę, zgodne z ofertą desek tarasowych tej marki. Najnowsze propozycje produktowe marki HARTIKA dostępne są w naszym portfolio.